GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 9669433
nr 966 9433
Tallrikar
8 del, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 juni 2015
kl 19:10:42
100 kr
150 kr
200 kr